تکنولوژی

تبلیغات دیجیتال، هوشمند تر از همیشه

انواع تبلیغات آنلاین

تبلیغات شما در محیط آنلاین توسط میلیون‌ها نفر دیده می شود

هوشمندی کلیدواژه

همانند سرویس های قدرتمند گوگل، موتور تبلیغات هشتاد دارای قدرت زیادی در پردازش متن است. که سامانه را قادر می سازد آگهی را در صفحاتی نمایش دهد که کلیدواژه¬های مورد نظر در محتوای اصلی آن وجود داشته باشد.

افزایش بهره وری کمپین و افزایش درآمد نمایش دهنده

موتور هوشمند هشتاد، تبلیغاتی را برای کاربر نمایش می¬دهند که دارای قیمت بالاتر و نرخ کلیک بالاتر باشد. بنابراین نمایش دهنده می تواند به درآمد بالاتری دست یابد.

تشخیص تقلب

تشخیص تقلب به صورت آنلاین و آفلاین محاسبه می شود. در حالت آنلاین پس از کلیک کاربر بر روی آگهی، با ایجاد پروفایل کاربر بر اساس IP و نام کمپین، کلیک¬های بعدی کاربر غیرواقعی تشخیص داده می¬شود. به صورت روزانه کلیک های واقعی توسط الگوریتم آفلاین بررسی مجدد می¬شود و پس از تحلیل¬های جامع، در صورت تقلبی بودن، وضعیت آنها غیرواقعی شده و مبلغ به حساب آگهی دهنده برگردانده می¬شود.

قیمت گذاری رقابتی

در سامانه هشتاد، شما می توانید انواع هدف مندی را انتخاب کنید و قیمت کلیک را خودتان تعیین کنید.

تنوع قالب نمایش

امکان نمایش آگهی در قالب های مختلف مانند لایت باکس، موبایل و حالت های پویا(HTML) می¬تواند به جذاب کردن تبلیغ شما کمک کند.

ساخت سریع کمپین

آگهی دهنده می¬تواند علاوه بر استفاده از پنل موجود برای ایجاد کمپین از API های موجود استفاده کرده و روزانه تعداد زیادی کمپین ایجاد کند. قالب نمایش آگهی به صورت پویا با امکانات بیشتر و زیباتر ارائه می¬شود.

هوشمندی جغرافیای و زمانی

توسط این هوشمندی آگهی دهنده قادر است مشتریان خود را در زمان و مکان مشخص هدفگیری کند.

هوشمندی سیستم عامل و موبایل

آگهی دهنده می¬تواند محصول خود را متناسب با سیستم عامل های مختلف اندروید، ویندوز، مک و IOS انتخاب کند.

هدف گیری مجدد Re-Targeting

نمایش آگهی مورد علاقه کاربر که از آن در وب سایت شما بازدید کرده است می¬تواند منجر به بالا رفتن جذب کاربر شود.

تنوع در شبکه¬ی نمایش دهنده

موتور تبلیغات هشتاد، علاوه بر وب سایت ها قادر است نمایش را مانند سرویس Adwords گوگل بر بستر موتورهای جستجوی بومی و قسمت های جستجوی وب سایت ها نمایش دهد. این سزویس دارای نرخ بالاتری از کلیک است.